Oferta pracy

Technik ds. Instalacji i Serwisu

GreenWay Polska Sp. z o.o.

aleja Zwycięstwa 96/98

Redłowo

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • nadzór oraz montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych prądu przemiennego do 22kW wraz z okablowaniem zasilającym na istniejących obiektach budowlanych wraz z przygotowaniem dokumentacji pomiarowej ,

  • wykonywanie przeglądów okresowych oraz napraw serwisowych stacji ładowania samochodów elektrycznych prądu przemiennego do 22 kW oraz stacji ładowania prądu stałego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne,

  • świadectwo kwalifikacyjne „D” w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych,

  • podstawowa znajomość zagadnień elektromobilności (technologia, rynek, perspektywy),

  • umiejętność obsługi komputera,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego, pozwalająca na komunikację w międzynarodowym zespole

  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,

  • zaangażowanie i chęć rozwoju,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zdolność szybkiego podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności,

  • sumienność,

  • kreatywność,

  • komunikatywność.

Mile widziane

  • świadectwo kwalifikacyjne „E” w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (instalatora/serwisanta) lub w ramach własnej działalności gospodarczej,

  • wiedza dotycząca zagadnień technicznych w zakresie elektromobilności,

  • znajomość podstawowych zagadnień informatycznych oraz cyfrowej telekomunikacji.

To oferujemy

  • aktywny udział w rewolucji technologicznej branży motoryzacyjnej,

  • stabilną pracę w firmie będącej liderem rozwoju rynku elektromobilności w kraju,

  • możliwość pracy w zespole wysoko wykwalifikowanych współpracowników,

  • specjalistyczne przeszkolenie z zakresu instalacji, eksploatacji i serwisowania stacji ładowania pojazdów,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • adekwatne wynagrodzenie,

  • premie kwartalne,

  • atrakcyjne możliwości rozwoju kariery w strukturach budującej się firmy oraz całej grupy GreenWay.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

GreenWay Polska Sp. z o.o. to firma z branży nowych technologii, lider rynku infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych w Polsce. Już dzisiaj zarządza siecią ponad 270 stacji ładowania – jedyną siecią, która pozwala na swobodne podróżowanie autem elektrycznym po całej Polsce, a do 2022 roku planuje budowę ponad 670 kolejnych stacji.

Przewiń do profilu firmy

Zasięg działania:

  • dla biura w Gdyni – Polska Północna

  • dla biura w Łodzi – Polska Centralna

  • dla biura w Sosnowcu – Polska Południowa