Logo Pracuj.pl

Technik ds. Instalacji i Serwisu

GreenWay Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór oraz montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych prądu przemiennego do 22kW wraz z okablowaniem zasilającym na istniejących obiektach budowlanych wraz z przygotowaniem dokumentacji pomiarowej ,
  • wykonywanie przeglądów okresowych oraz napraw serwisowych stacji ładowania samochodów elektrycznych prądu przemiennego do 22 kW oraz stacji ładowania prądu stałego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • świadectwo kwalifikacyjne „D” w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych,
  • podstawowa znajomość zagadnień elektromobilności (technologia, rynek, perspektywy),
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego, pozwalająca na komunikację w międzynarodowym zespole
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność szybkiego podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności,
  • sumienność,
  • kreatywność,
  • komunikatywność.

Mile widziane

  • świadectwo kwalifikacyjne „E” w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (instalatora/serwisanta) lub w ramach własnej działalności gospodarczej,
  • wiedza dotycząca zagadnień technicznych w zakresie elektromobilności,
  • znajomość podstawowych zagadnień informatycznych oraz cyfrowej telekomunikacji.

To oferujemy

  • aktywny udział w rewolucji technologicznej branży motoryzacyjnej,
  • stabilną pracę w firmie będącej liderem rozwoju rynku elektromobilności w kraju,
  • możliwość pracy w zespole wysoko wykwalifikowanych współpracowników,
  • specjalistyczne przeszkolenie z zakresu instalacji, eksploatacji i serwisowania stacji ładowania pojazdów,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • adekwatne wynagrodzenie,
  • premie kwartalne,
  • atrakcyjne możliwości rozwoju kariery w strukturach budującej się firmy oraz całej grupy GreenWay.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

GreenWay Polska Sp. z o.o.

GreenWay Polska Sp. z o.o. to firma z branży nowych technologii, lider rynku infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych w Polsce. Już dzisiaj zarządza siecią ponad 270 stacji ładowania – jedyną siecią, która pozwala na swobodne podróżowanie autem elektrycznym po całej Polsce, a do 2022 roku planuje budowę ponad 670 kolejnych stacji.

Zasięg działania:

  • dla biura w Gdyni – Polska Północna
  • dla biura w Łodzi – Polska Centralna
  • dla biura w Sosnowcu – Polska Południowa

Technik ds. Instalacji i Serwisu, Sosnowiec