Logo Pracuj.pl

Technik ds. jakości

ES-SYSTEM sp. z o.o.O firmie

  • Dobczyce
    Dobczyce, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja komponentów zgodnie ze specyfikacją,
  • udział w przygotowaniu i weryfikacji wymogów jakościowych dot. dostaw, współpraca z dostawcami w zakresie działań jakościowych,
  • przygotowanie planów kontroli dla krytycznych elementów zakupowych,
  • nadzór nad dokumentacją dostawców,
  • udział w analizach problemów związanych z komponentami,
  • prowadzenie procesu reklamacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub w trakcie studiów zaocznych,
  • umiejętność odczytywania wartości komponentów za pomocą odpowiedniego kodowania
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację,
  • znajomość programu do projektowania AUTOCAD lub Solid Works/Solid Edge na poziomie podstawowym,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi : suwmiarka, metrówka, przymiary itp.

Mile widziane

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer i telefon),
  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • przyjazny tryb wdrożenia oraz szkolenia produktowe.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

ES-SYSTEM sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Grupy Glamox – jedną z pięciu największych firm oświetleniowych rynku profesjonalnego na świecie. Tworzymy nowe technologie, wyznaczamy trendy, posiadamy własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji w obszarze oświetlenia. Do naszego Zespołu poszukujemy kreatywnych, odważnych, samodzielnych i odpowiedzialnych kandydatów, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nową wiedzę oraz potrafią kreować rzeczywistość wokół siebie.

Aplikuj i już dziś stań się częścią naszego zespołu ludzi kreatywnych, odważnych i samodzielnych, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nową wiedzę oraz potrafią kreować rzeczywistość wokół siebie.

  • A będziesz miał szansę pracować w międzynarodowym środowisku nastawionym na sukces.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref. GK/NT/46/2021

Technik ds. jakości, Dobczyce