Logo Pracuj.pl

Technik ds. Jakości (DT, NDT)

Gestamp Wrocław Sp. z o.o.O firmie

Gestamp Wrocław Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 3

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie pomiarów jakościowych produkowanych elementów,
  • Przeprowadzanie testów DT i/lub NDT oraz wykonywanie raportów pomiarowych,
  • Przygotowywanie zestawień dla procesu wzorcowania (PPAP) oraz dokumentacji jakościowej,
  • Bieżące wsparcie zespołów produkcyjnych oraz działu jakości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie – preferowane techniczne,
  • Przynajmniej roczne doświadczenie w obszarze laboratorium jakości,
  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia zawodowe,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa plus premia),
  • Kartę Multisport,
  • Dodatek do dojazdu,
  • Pakiet medyczny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • dofinansowanie do posiłków

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym. Od ponad 50 lat współpracujemy z przemysłem motoryzacyjnym dostarczając komponenty metalowe do fabryk na całym świecie.

Wrocławska fabryka Gestamp produkuje części dla takich marek jak Volkswagen, Peugeot, Renault, Audi, Skoda. Komponenty tworzone są w procesach tłoczenia, zgrzewania, spawania i malowania kataforetycznego.

Technik ds. Jakości (DT, NDT), Kwiatkowskiego 3, Fabryczna, Wrocław