Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik ds. Jakości

Compin Polska Sp. z o.o.O firmie

Compin Polska Sp. z o.o.

Jędrzejowska 79

Łódź

Grupa COMPIN została założona w 1902r. we Francji. Od początku swego istnienia główną gałęzią działalności była produkcja foteli dla przemysłu kolejowego. W latach ’50 firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję wyposażenia wnętrz pociągów. W chwili obecnej jesteśmy liderem na rynku zachodnioeuropejskim. Poza Europą współpracujemy z firmami w USA, Indiach, Chinach, Australii, Meksyku. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, użyteczność oraz idealne dopasowanie do potrzeb i wymagań klientów.

Grupa COMPIN
 posiada swoje filie we Francji, Hiszpanii i Polsce. Filia w Łodzi powstała 2007r. i od tego czasu prężnie się rozwija. Jesteśmy jedynym oddziałem grupy COMPIN, który produkuje fotele całościowo, od krojenia i szycia pokrowców, poprzez klejenie i tapicerowanie aż do finalnego montażu. W 2014r. uruchomiliśmy w naszej siedzibie również Dział Projektowy. Aktualnie firma zatrudnia około 200 pracowników - z tendencją wzrostową. W 2018 roku przenieśliśmy siedzibę do nowej lokalizacji na ul. Jędrzejowskiej 79. Poszukujemy osób z pozytywną energią, kreatywnych, komunikatywnych i pełnych chęci do pracy, które zasilą szeregi naszej firmy i przyczynią się do umocnienia pozycji grupy COMPIN na rynkach światowych.

Firma Compin Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główne zadania to:

  • Planowanie i przeprowadzanie audytów systemu i procesu
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową
  • Podejmowanie działań natychmiastowych dla materiałów niespełniających wymagań jakościowych
  • Tworzenie programów naprawczych, korygujących i doskonalących w ramach działu i systemu ISO 9001 i ISO TS 22163
  • Tworzenie, organizowanie, wdrażanie procedur oraz instrukcji w Dziale Jakości i w firmie
  • Rozwijanie jakości wyrobów i procesów
  • Organizowanie szkoleń dla pracowników
  • Tworzenie i wdrażanie standardów jakościowych zgodnie z polityką jakości w organizacji
  • Nadzór nad przestrzeganiem systemów i technik zapewnienia jakości
  • Kontrola jakości produktów gotowych
  • Podejmowanie działań prewencyjnych oraz korygujących
  • Podejmowanie działań na rzecz obniżania kosztów przedsiębiorstwa przez rozwój produkcji
  • Zarządzanie wskaźnikami jakości (produkcja)

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętności posługiwania się sprzętem pomiarowym (suwmiarka, mikrometr)
  • Praktycznej znajomości narzędzi jakości (Ishikawa, karta kontrolna, Pareto...)
  • Dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności oraz samodzielności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Otwartości na pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Nowym Pracownikom oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Bogaty pakiet socjalny dofinansowany przez pracodawcę: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Miła atmosfera pracy
Zainteresowane osoby proszone są o dostarczenie CV za pomocą przycisku aplikowania:

Prosimy o dopisanie klauzuli do dokumentów aplikacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Compin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w 93-636 Łódź, u. Jędrzejowska 79, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych stanowiących dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO w celach związanych z procesem rekrutacyjnym.”

Informujemy że, dane będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.

Jeśli zgadzasz się na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie poniższego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Compin Polska Sp. z o.o z siedzibą w 93-636 Łódź, u. Jędrzejowska 79,  moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji przez okres 24 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.”

Informujemy, że masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podanie danych jest dobrowolne. Niepodanie danych osobowych uniemożliwi udział w procesie rekrutacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne