Technik ds. Jakości

NIDEC MOTORS & ACTUATORS

  • Skarbowa 36, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Skarbowa 36

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Aktywnie uczestniczy we wdrożeniach nowych projektów, FPD (przekazanie projektu do produkcji seryjnej)

  • W przypadku reklamacji, PROBLEMÓW JAKOSCIOWYCH – wpiera inżyniera jakości w analizie przyczyny źródłowej, prowadzi weryfikację akcji korekcyjnych oraz korygujących

  • Przygotowuje i uczestniczy w audytach klienta oraz stron trzecich

  • Weryfikuje zgodność procesu z dokumentacją jakościową, wymaganiami klienta oraz NIDEC poprzez wykonywanie audytów wewnętrznych oraz uczestniczenie w audytach klienta

  • Dotrzymuje poufności informacji związanych z otrzymanymi dokumentami (specyficzne wymagania klienta, dane technologiczne, specyfikacje techniczne, informacje zwrotne od klienta)

  • Jest odpowiedzialny za rozwiązywanie wewnętrznych i zewnętrznych problemów jakościowych w zakładzie oraz w siedzibie klientów

  • Przeprowadza audyty procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Praca zmianowa

  • Umiejętność komunikacji

  • Prawo jazdy Kat. B

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych,

  • Zapewniamy parking.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • pakiet świadczeń dodatkowych

  • możliwość rozwoju zawodowego

Jesteśmy częścią japońskiej Korporacji Nidec (www.nidec.com).

Przewiń do profilu firmy