Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik ds. Jakości surowców

PepsiCo General Bottlers O firmie

  • Michrów (pow. grójecki)

    Michrów (pow. grójecki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonuje testy jakościowe zdefiniowane w planie inspekcji danego materiału. Wydaje decyzję o przeznaczeniu materiału/surowca.

  • Pobiera próbki i wykonuje badania surowców i produktu.

  • Kontroluje parametry procesu technologicznego (pobiera próbki i wykonuje badania).

  • Weryfikuje dokumentację jakościową dołączoną do dostawy. Sprawdza dokumenty na zgodność z wymaganiami Pepsico oraz wymaganiami prawnymi. Odpowiada za archiwizację dokumentacji.

  • Weryfikuje zgodność wyników z obowiązującymi normami i specyfikacjami.

  • Prowadzi dokumentację badań.

  • Przygotowuje i weryfikuje procedury, instrukcje, formularze dokumentujące proces przyjęcia materiałów. Sprawuje nadzór nad dokumentacją.

  • Wprowadza wyniki do komputerowej bazy danych.

  • Zgłasza niezgodności z normami.

  • Może zatrzymać materiał w kwarantannie.

  • Kreuje i/lub koordynuje tworzenie notyfikacji jakościowych do dostawcy w przypadku jakichkolwiek niezgodności związanych z surowcem (w obu bazach RMID oraz SAP).

  • Jest wsparciem w procesie weryfikacji reklamacji jakościowych.

  • Jest wsparciem w procesie weryfikacji blokad jakościowych.

  • Koordynuje i/lub wspiera proces testów nowych materiałów.

  • Wspiera Technika Laboratorium w trakcie rutynowych testów materiałów opakowaniowych (szczelność, sprawdzenie podwójnego zamka itp. Wymienionych w standardowym harmonogramie testów opakowań).

  • Utrzymuje porządek i czystość w obszarze laboratorium.

  • Sprawuje nadzór nad sprzętem laboratoryjnym ( podstawowy serwis, utrzymanie zasad dobrych praktyk laboratoryjnych na najwyższym poziomie).

  • Przygotowuje odczynniki potrzebne do wykonywania prób.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie ( preferowane materiałoznawstwo, technologia żywności, chemia, pokrewne).

  • Znajomość języka angielskiego - w stopniu komunikatywnym.

  • Obsługa aplikacji Office – w stopniu min dobrym.

  • Zdolności analityczne.

  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Możliwośc zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów pozapłacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

PepsiCo General Bottlers

PepsiCo w Polsce odpowiada m.in. za takie marki jak Pepsi, Lay’s, Mirinda, 7UP, Cheetos czy Lipton. Nasze siły sprzedaży to dynamiczne zespoły, które docierają do szerokiego portfolia naszych klientów, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również doskonały serwis.

Przewiń do profilu firmy