Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik ds. Lean

Flextronics International Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Malinowska 28, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Flextronics International Poland Sp. z o.o.

Malinowska 28

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie propozycji ulepszeń własnych oraz zgłaszanych przez pracowników

  • udział w optymalizacji procesów (produktywność, serwis, ergonomia, bezpieczeństwo pracy)

Nasze wymagania

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy zarówno zespołowej jak i samodzielnej

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność obsługi narzędzi elektro-mechanicznych

  • zdolności manualne

  • znajomość zasad ergonomii

  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz doświadczenie w pracy na produkcji będzie atutem kandydata

  • mile widziane uprawnienia SEP

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole

  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

  • umowę o pracę (bez pośredników)

  • indywidualną premię miesięczną w wysokości 250 zł brutto (premia frekwencyjna)

  • nagrodę jubileuszową

  • dodatek za pracę w nadgodzinach (wyższy niż przewiduje Kodeks Pracy)

  • dodatkowe przerwy w pracy (dłuższe niż przewiduje Kodeks Pracy)

  • programy motywacyjne: nagrody finansowe za zaangażowanie oraz wdrożone usprawnienia, program poleceń do pracy

  • prywatna opieka medyczna (gabinet na terenie firmy)

  • ubezpieczenie na życie

  • bezpłatne korzystanie z siłowni na terenie firmy

  • pakiet socjalny: „wczasy pod gruszą”, świadczenie „choinkowe”, karta sportowa

  • możliwość dofinansowania nauki oraz w 100% sponsorowane kursy zawodowe

  • możliwość awansów wewnętrznych

  • najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy (potwierdzone przez Instytucje Państwowe)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • siłownia w biurze

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Flex to światowej klasy partner produkcyjny, pomagający klientom z różnych branż w opracowaniu i budowaniu produktów, które zmieniają świat. Jako globalny zespół, Flex jest obecny w 30 krajach i odpowiada zrównoważonemu działaniu. Dzięki temu zapewnia swoim klientom innowacje technologiczne oraz rozwiązania związane z łańcuchem dostaw i produkcją.

Razem twórzmy niezwykłość:

flex.com/careers

Przewiń do profilu firmy