Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1326 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik ds. Materiałów

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 25.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Lear Corporation to światowy lider w produkcji części dla przemysłu motoryzacyjnego, zatrudniający około 115.000 pracowników w 36 krajach. Obecnie w Polsce Lear Corporation posiada 5 zakładów, w których pracuje łącznie około 10.000 osób. Doskonale wiemy, że sukces naszej firmy zawdzięczamy wyjątkowemu zespołowi pracowników. Dlatego też od lat tworzymy przyjazne i rozwojowe środowisko pracy, które pozwala realizować własny potencjał i osiągać satysfakcję zawodową.

    Miejsce pracy: Tychy

    Wymagania

    • dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • dokładność, rzetelność, dobra organizacja pracy
    • samodzielność i komunikatywność
    • znajomość rysunku technicznego
    • bardzo dobra znajomość MsOffice
    • wiedza z zakresu właściwości materiałów
    • doświadczenie w branży tekstylnej lub automotive
    • znajomość technik i narzędzi jakościowych

    Zadania

    • analiza właściwości materiałów (pod kątem zachowań podczas cięcia,
      szycia i montażu) oraz specyfikacji, norm klientów
    • wsparcie przy rozwiązaniu aktualnych problemów jakościowych (przeprowadzanie analiz, wdrażanie działań korygujących)
    • opracowywanie wewnętrznych raportów jakościowych
    • weryfikacja raportów kontroli materiałowej od dostawców

    Oferujemy

    • umowę o pracę w ekonomicznie stabilnej i rozwijającej się firmie
    • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zróżnicowanych procesach
      i technologiach
    • pracę w międzynarodowym środowisku

    Lear Corporation Poland II Sp. z o.o.
    Serdeczna 40, 43-100 Tychy, Poland

    W CV prosimy wpisać:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących, jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    PUT YOUR SKILLS TO BETTER USE:
    If you desire a challenging work environment and want an opportunity to grow, please submit your CV in English language.

    Lear more at www.lear.pl or www.lear.com