Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik ds. Montażu i Odczytów

METRONA POLSKA Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad wykonywaniem montażu podzielników kosztów, wodomierzy i ciepłomierzy

  • samodzielne wykonywanie montaży i odczytów

  • przygotowywanie dokumentacji montażowej

  • szkolenie monterów

  • przyjmowanie i weryfikacja dokumentacji montażowej i odczytowej

  • sprawdzanie kompletności oraz merytorycznej zawartości dokumentacji

  • kontrola jakości montaży wykonanych w terenie

  • nadzór nad magazynem i gospodarką materiałową

  • serwisowanie urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolności organizacyjne

  • odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę stacjonarną w biurze Oddziału i mobilną w terenie obsługiwanym przez Oddział

  • pracę w stabilnej firmie gwarantującej rozwój zawodowy

  • pakiet szkoleń wdrażających na stanowisko pracy

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Metrona Polska należy do wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie ewidencji i rozliczania kosztów ciepła oraz wody. Metrona Polska zdobyła pozycję wiodącego przedsiębiorstwa pod względem technologicznym poprzez stosowanie innowacyjnych technologii rejestracji i odczytu danych pomiarowych.

Przewiń do profilu firmy