Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik ds.Napraw Telefonów i Obsługi Klienta

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 11.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Jesteśmy polskim oddziałem CTDI – globalnej firmy, oferującej kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań inżynieryjnych, serwisowych i logistycznych dla przemysłu komunikacyjnego. CTDI posiada 93 oddziały w 27 krajach na wszystkich kontynentach i zatrudnia 14 000 Pracowników.

Głównym obszarem naszej działalności jest serwis zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych, największych światowych Producentów takich jak Microsoft, Samsung, HTC, Lenovo czy Huawei. W naszych trzech lokalizacjach w Jankach pod Warszawą zatrudniamy około 800 Pracowników.

W związku z wygranym przetargiem na rozwój sieci nowoczesnych punktów serwisowych typu Care Premium Service dla jednego z liderów branży telefonii komórkowej, poszukujemy młodych dynamicznych osób, łączących kompetencje techniczne z umiejętnościami w zakresie obsługi Klienta do pracy na stanowisku:
TECHNIK DS. NAPRAW I OBSŁUGI KLIENTA
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główny cel stanowiska:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie procesu naprawy telefonów komórkowych oraz bieżącą obsługę Klienta.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klientów z zaangażowaniem oraz zgodnie ze standardami Firmy
  • Diagnozowanie usterek telefonów na poziomie modułów
  • Wymiana elementów mechanicznych i kompletnych modułów elektronicznych
  • Wykonywanie aktualizacji oprogramowania
  • Testowanie urządzeń po dokonaniu naprawy
  • Wystawianie ekspertyzy urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane w dziedzinie elektroniki)
  • Znajomość podstaw elektroniki, elektrotechniki oraz zdolności manualne i dokładność – warunek konieczny
  • Umiejętność testowania, diagnozowania i naprawy urządzeń mobilnych
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Gotowość do pracy dwu-zmianowej.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nowoczesnych technologii
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji oraz możliwości budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • Zatrudnienie przez agencję zewnętrzną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Aplikacje czytamy na bieżąco.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami spełniającymi wymagane kryteria, w terminie tygodnia od publikacji ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014 r. Poz.1182.)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się