Oferta pracy

Technik ds. napraw/ "Złota rączka" (4000 netto)

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Dla naszego klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko:
Technik ds. napraw/ "Złota rączka" (4000 netto)Numer ref.: TDN/WA2/102020/MK

Zakres obowiązków:

  • Kontrola oraz zaopatrzenie techniczne na artykuły biurowe, meble, urządzenia elektryczne
  • Udział w przebudowie biura, organizacja przestrzeni według wymagań firmy
  • Wsparcie techniczne przy montażu sprzętu biurowego, mebli i AGD
  • Podstawowa naprawa elektroniki, hydrauliki, wentylacji
  • Kontakt z zarządcami budynku w przypadku poważnych awarii
  • Nadzór nad wydatkami, fakturami i związaną z tym dokumentacją

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • Umiejętność montażu mebli i sprzętu biurowego/ AGD
  • Uprawnienia SEP powyżej 1 kV lub gotowość jego uzyskania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z branży medialnej
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Praca w nowym, komfortowym biurowcu
  • Lokalizacja: Ochota (Plac Zawiszy)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy