Ta oferta pracy jest nieaktualna od 273 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik ds Planowania Utrzymania Ruchu

  • Biskupiec, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 21.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zatrudniamy 8,000 pracowników w 17 fabrykach zlokalizowanych w 7 krajach na świecie co czyni nas silnym zespołem.

    W naszej pracy kładziemy nacisk na:

    • Działanie zamiast mówienia.
    • Stabilność która pozwala nam na rozwój.
    • Satysfakcje z dostarczania tego o czym mówimy.

    Nie szukamy tylko pracowników, szukamy ludzi, którzy podzielą nasze wartości.

    Wymagania:
    • Wykształcenie techniczne (Mechaniczne lub elektryczne)
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
    • Znajomość programów SAP PM, SAP MM będzie dodatkowym atutem
    • Praktyczne podejście do wykonywanych zadań
    • Umiejętność pracy w zespole

    Obowiązki:

    • Monitorowanie ogólnego stanu instalacji produkcyjnych
    • Planowanie prac w zakresie konserwacji zgodnie z techniczną specyfikacją
    • Udoskonalanie sparwności przebiegu procesu prac konserwacyjnych
    • Umiejętność czytania i modyfikowania rysunów technicznych
    • Aktualizacja dokumentacji technicznej urządzeń produkcyjnych
    • Pośredniczenie w kontaktach z właściwymi urzędami w sprawach uzyskiwania pozwoleń na sprzęt produkcyjny

    Oferujemy:

    • Kompleksowy program wdrażania
    • Ciągły rozwój zawodowy
    • Dynamiczne I zróżnicowane środowisko pracy

    Wyślij swoje CV za pomocą Aplikuj