Oferta pracy

Technik ds. pomiarów - Baterie

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Daimlera 5, Jawor, Polska
    Jawor, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Daimlera 5

Jawor

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Technik ds. pomiarów ( Baterie )

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie pomiarów geometrii części zakupowych i wyrobów (współrzędnościowe maszyny pomiarowe, urządzenia optyczne, urządzenia do ocena kształtu i powierzchni)
  • Analiza, interpretacja, raportowanie i archiwizacja wyników pomiarów
  • Tworzenie nowych programów pomiarowych zgodnie ze standardami Mercedes- Benz, optymalizacja oraz wprowadzanie zmian do istniejących programów pomiarowych
  • Nadzór techniczny nad urządzeniami pomiarowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne i co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub ukończone studia inżynierskie pierwszego stopnia
  • Dobra znajomość rysunku technicznego, wyobraźnia przestrzenna
  • Zdolności analityczne, umiejętność pracy w grupie, gotowość do nauki i rozwoju, odpowiedzialność
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Czego możesz się spodziewać?

  • SYSTEM PREMIOWY
  • KARTA SPORTOWA
  • KARTA
    KULTURA
  • OPIEKA MEDYCZNA
  • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE
  • DODATEK RELOKACYJNY
  • SZKOLENIA
  • PRZYJAZNA ATMOSFERA
  • ŚWIEŻE
    OWOCE
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy