Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1334 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik ds. Poszyć

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 25.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Lear Corporation jest wiodącym dostawcą komponentów (Tier 1) dla wszystkich największych producentów samochodowych na świecie. Zajmuje się produkcją siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych dla branży motoryzacyjnej. Zakłady Lear Corporation zlokalizowane są w 36 krajach na 6 kontynentach, a główna siedziba mieści się w USA w Southfield w stanie Michigan.

    W 2013 roku firma uzyskała sprzedaż rzędu ponad 16,2 miliardów dolarów, co pozwoliło jej uplasować się na 187 miejscu firm wyszczególnionych na liście Fortune 500. Akcje Lear są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych pod symbolem [LEA].

    W Polsce Lear Corporation posiada 5 zakładów produkcyjnych oraz 2 centra R&D, w których zatrudnia ponad 9 000 pracowników. Główna siedziba firmy mieści się w Tychach, pozostałe oddziały zlokalizowane są w Jarosławiu, Mielcu i Legnicy.

    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Location: Tychy

    Wymagania

    • dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • dokładność, rzetelność, dobra organizacja pracy
    • samodzielność i komunikatywność
    • znajomość rysunku technicznego i CAD
    • bardzo dobra znajomość MsOffice
    • doświadczenie w branży automotive

    Zadania

    • wsparcie dla inżyniera ds. poszyć
    • zarządzanie przygotowaniem prototypowych poszyć oraz szablonów
    • nadzór nad zmianami wprowadzanymi w poszycia
    • współpraca z zespołem projektowym
    • praca w systemie PLM w swoim obszarze odpowiedzialności
    • tworzenie i zarządzanie dokumentami RFQ, ECN i DCR
    • tworzenie specyfikacji materiałowych (BOM)

    Oferujemy

    • umowę o pracę w ekonomicznie stabilnej i rozwijającej się firmie
    • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zróżnicowanych procesach
      i technologiach
    • pracę w międzynarodowym środowisku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska i nr ref. w tytule na adres:
    [email protected],
    klikając w przycisk aplikowania lub na adres:
    Lear Corporation Poland II Sp. z o.o.,
    ul. Serdeczna 40, 43-100 Tychy.

    W CV prosimy wpisać:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lear Corporation Poland II Sp. z o.o., ul. Serdeczna 40, 43-100 Tychy dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących, jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    PUT YOUR SKILLS TO BETTER USE:
    If you desire a challenging work environment and want an opportunity to grow, please submit your CV in English language.

    Lear more at www.lear.pl or www.lear.com