Oferta pracy

Technik ds. Procesu – Technolog

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład w Bielsku BiałejO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad optymalizacją procesu produkcyjnego,

  • Ciągłe ulepszanie w zakresie jakości oraz produktywności wydziału,

  • Wdrażanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną wydziału,

  • Wdrażanie do produkcji nowych referencji,

  • Zapewnienie jakości procesu technologicznego,

  • Prowadzenie analiz procesu produkcyjnego na podstawie czasu i metod produkcji,

  • Optymalizacja czasów procesów produkcyjnych,

  • Doskonalenie przepływu materiałów między procesami produkcyjnymi,

  • Tworzenie dokumentacji technologicznej,

  • Optymalizacja powierzchni linii produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku w przetwórstwie tworzyw sztucznych (najchętniej w przemyśle motoryzacyjnym),

  • Wykształcenie techniczne,

  • Znajomość branży tworzyw sztucznych,

  • Mile widziana wiedza oraz doświadczenie z zakresu procesu ekstruzji i wtrysku,

  • Znajomość procesów produkcyjnych,

  • Znajomość zasad LEAN oraz norm systemu jakości ISO TS 16 949 – mile widziana,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • Zdolności organizacyjne, inicjatywa i umiejętność współpracy,

  • Umiejętność planowania i realizowania działań.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,

  • Stabilną i odpowiedzialną pracę,

  • Ubezpieczenie grupowe NW,

  • Pakiet socjalny, Karta Multisport,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przyjazną atmosferę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie