Oferta pracy

Technik ds. Produkcji

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Obsługę urządzeń mechanicznych wspomagających procesy produkcyjne

  • Kontrolę działania urządzeń automatycznych, przyrządów pomiarowych lub produkcyjnych

  • Zapewnienie ciągłości pracy linii

  • Obsługę i utrzymanie stanowisk, maszyn i urządzeń

  • Wykonywanie czynności montażowych w procesie produkcyjnym

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Sumienność, samodzielność, zorganizowanie, odpowiedzialność

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

Mile widziane

  • Bardzo dobra znajomość komputera

  • Doświadczenie w lutowaniu

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy (premia miesięczna, premia frekwencyjna, premia uznaniowa)

  • Bezpłatny transport do fabryki (trasy z Sochaczewa, Błonia, Żyrardowa, Leszna, Kampinosu, Płońska)

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenie PZU

  • Opiekę merytoryczną doświadczonego zespołu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BorgWarner Mobility Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę”.