Oferta pracy

Technik ds. Prototypów

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. (Gliwice)

  • Bojkowska 59B, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Bojkowska 59B

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prototypów amortyzatorów na podstawie spisu części

  • wykonywanie pomiarów związanych z realizacją planu kontroli

  • nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi

  • definiowanie składu zaworowego amortyzatorów

  • przeprowadzanie testów prototypów

  • testowanie i raportowanie zgodnie z wymaganiami klienta

  • prace administracyjne

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne

  • wysoki poziom umiejętności technicznych i manualnych

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • dobra znajomość MS Office

  • odpowiedzialność

  • zaangażowanie

Mile widziane

  • umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową

  • umiejętność obsługi maszyny pomiarowej współrzędnościowej CMM

  • znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w branży automotive

To oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym

  • bezpłatny dojazd z terenu Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śl., Tarnowskich Gór, Rybnika, Pyskowic, Świętochłowic, Siemianowic Śl., Żor i Jastrzębia

  • szeroki zakres świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, dofinansowanie do świąt i wakacji, wyprawki dla dzieci, wyprawki szkolne)

  • dofinansowanie do posiłków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata