Oferta pracy

Technik ds. Prototypów

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. (Gliwice)

  • Bojkowska 59B, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Bojkowska 59B

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • składanie układów zaworowych amortyzatorów samochodowych

  • obsługa maszyn testowych

  • wykonywanie pomiarów geometrycznych 2D

  • sporządzanie dokumentacji fotograficznej i rysunkowej

  • tworzenie raportów z testów i pomiarów

  • montowanie prototypów amortyzatorów

  • przestrzeganie zasad BHP oraz 5S w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne

  • znajomość techniki samochodowej oraz przemysłowej

  • wysoki poziom zdolności technicznych oraz umiejętność ich stosowania w praktyce

  • doświadczenie w pracy jako mechanik, najlepiej samochodowy

  • dokładność, staranność, sumienność

Mile widziane

  • hobby związane z motoryzacją

  • znajomość podstaw języka angielskiego

To oferujemy

  • twórczą pracę w zgranym zespole i przyjaznym środowisku

  • możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy w przemyśle motoryzacyjnym

  • uczestnictwo w projektowaniu komponentów zawieszeń samochodowych

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (prywatna opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie do stołówki zakładowej, dofinansowanie do karty OK Sport)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Czy jesteś gotowy/a, aby podjąć wyzwanie i dołączyć do pierwszej ligi inżynierów współpracujących z najlepszymi producentami samochodów na świecie?

Jesteśmy producentem amortyzatorów działającym pod marką Tenneco, Monroe Intelligent Suspension oraz Ohlins.

Specjalizujemy się w konstrukcji pasywnych amortyzatorów jedno- i dwururowych, modułów zawieszeń typu Shock & McPherson Strut, pół aktywnych amortyzatorów elektronicznych oraz całych systemów sterowania dynamiką jazdy Kinetic.

W Centrum Badawczo - Rozwojowym (R&D) w Gliwicach realizujemy projekty skupiające się na rozwoju komponentów i systemów zawieszeń.

Nasze projekty prowadzimy całościowo - zaczynając od fazy koncepcji, patentowania, poprzez tworzenie komponentów, technologii, dostawców aż po nadzorowanie rozwoju już kompletnych systemów zawieszeń samochodowych dla klientów OEM.

Posiadamy laboratoria badawcze materiałów i komponentów, bazę maszyn testowych oraz prototypownie do wykonywania dowolnych produktów pod każdy typ samochodu (osobowe, ciężarowe, GT oraz Super Sport).

Przewiń do profilu firmy