Oferta pracy

Technik ds. prototypów

APATOR S.A.O firmie

  • Ostaszewo (pow. toruński)

    Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż, uruchamianie oraz naprawy stanowisk testowych/ montażowych w podległym wydziale produkcyjnym

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej projektowanych urządzeń

  • Opiniowanie dokumentacji wyrobów/ procesów/ wytycznych projektu

  • Prowadzenie ofertyzacji na podzespoły, programy, urządzenia

  • Szkolenia pracowników z zakresu wdrażanych stanowisk

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu elektronicznym/ elektrycznym

  • Znajomość miernictwa elektronicznego/ elektrycznego

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w tym schematów urządzeń elektronicznych/elektrycznych

  • Podstawowa wiedza dot. działania elementów elektronicznych

  • Podstawowa znajomość programów typu CAD

  • Podstawowa wiedza z zakresu transmisji danych

  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, dokładność

Mile widziane

  • Znajomość standardów montażu podzespołów elektronicznych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i projektach

  • Pracę w dynamicznym zespole, pełnym pasji i pomysłów, zorientowanym na cel i efekty

  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport Benefit, Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Owocowe wtorki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

APATOR S.A.

Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń oraz systemów pomiarowo-odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów (energia elektryczna, woda, gaz, ciepło), a także niskonapięciowej aparatury rozdzielczej. Apator tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą czołowi producenci urządzeń pomiarowych oraz dostawcy rozwiązań z obszaru ICT.

Przewiń do profilu firmy