Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik ds. prototypów

  • Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń oraz systemów pomiarowo-odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów (energia elektryczna, woda, gaz, ciepło), a także niskonapięciowej aparatury rozdzielczej. Apator tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą czołowi producenci urządzeń pomiarowych oraz dostawcy rozwiązań z obszaru ICT.
    Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie (Ostaszewo)
    Miejsce pracy: Ostaszewo (pow. toruński)
    Obowiązki:
    • Projektowanie i montowanie nowych oraz rozwijanie, utrzymanie i serwisowanie istniejących stanowisk kontrolno-pomiarowych
    • Szkolenie pracowników wydziałów produkcyjnych w zakresie wdrażanych stanowisk
    • Opracowywanie dokumentacji technologicznej projektowanych urządzeń
    • Przeprowadzanie ofertyzacji i zamawianie komponentów elektronicznych i mechanicznych /programów/urządzeń pomiarowych
    • Ofertowanie urządzeń/ linii technologicznych/ usług zewnętrznych
    • Opiniowanie dokumentacji wyrobów/ procesów/ wytycznych projektu
    Wymagania:
    • Wykształcenie średnie techniczne o specjalności elektronika/ automatyka przemysłowa/ robotyka
    • Znajomość miernictwa elektrycznego/ elektronicznego
    • Umiejętność montażu podzespołów elektronicznych w oparciu o standardy IPC
    • Znajomość standardów transmisji danych (przewodowe i bezprzewodowe)
    • Znajomość podstaw rysunku technicznego
    • Umiejętność projektowania prostych detali mechanicznych w CAD
    Co oferujemy:
    • Bogaty pakiet szkoleń
    • Pracę w zgranym zespole
    • Bogate pakiety socjalne
    • Pakiet medyczny LUXMED

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
    klikając "APLIKUJ"

    Administratorem danych jest APATOR SA z siedzibą w Toruniu 87-100, Gdańska 4a lok. C4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami art. 22 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.