Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Technik ds. przebudowy mechanicznej

AVALLO SP. Z O.O.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Naszą ambicją jest sprostać najbardziej innowacyjnym projektom

Motoryzacja to Twoja pasja?

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Region: małopolskie

Oferta dla osób gotowych do pracy stacjonarnej od poniedziałku do piątku (umowa o pracę, praca zdalna niemożliwa)

Zakres obowiązków:

  • demontaż/montaż elementów karoserii samochodu
  • demontaż/montaż tapicerki samochodowej. foteli
  • demontaż/montaż kół, osłon podwozia
  • demontaż/montaż wiązek kablowych
  • demontaż/montaż sensorów radarowych, kamer wizyjnych
  • demontaż poduszek powietrznych
  • instalacja test systemów w pojazdach osobowych i ciężarowych

Wymagane:

  • wysokie zdolności manualne
  • dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • znajomość podstaw elektryki pojazdowej
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • odpowiedzialność za powierzoną pracę
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny miernictwa elektronicznego
  • znajomość pakietu Office
  • doświadczenie w zakresie mechaniki/elektromechaniki pojazdowej
  • znajomość zagadnień z dziedziny mechaniki
  • znajomość zagadnień z dziedziny diagnostyki pojazdowej

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole
  • szkolenia i możliwość rozwoju w kolejnych innowacyjnych projektach
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży nastawionej na nowe technologie oraz rozwój

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne