Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik ds. serwisowania urządzeń elektronicznych

Mediarecovery

Tytusa Chałubińskiego 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Dołączysz do zespołu technicznego zajmującego się urządzeniami specjalnymi opartymi na technologiach radiowych (GSM i WiFi), takimi jak skanery sieci komórkowych, WiFi oraz innymi związanymi z technologiami dostarczanymi na potrzeby służb specjalnych.

Twoje zadania będą obejmować montaż, serwis, kalibrację urządzeń u klienta – na początku jako wsparcie bardziej doświadczonych inżynierów, później samodzielnie. Weźmiesz też udział w pracach rozwojowych związanych z projektowaniem nowych urządzeń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektronika, informatyka i pokrewne)

  • umiejętności praktyczne z zakresu montażu / serwisowania urządzeń elektronicznych (m.in. lutowanie, podłączanie komponentów)

  • doskonałe umiejętności manualne

  • zainteresowanie nowymi technologiami (także radiowymi) i chęć rozwijania się w tym kierunku – szukamy pasjonatów 😊

  • ogólna wiedza informatyczna

  • dyspozycyjność (wyjazdy służbowe, okazjonalnie praca w nienormowanych godzinach)

  • prawo jazdy kat B

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (będziesz uczestniczyć w szkoleniach i czytać dokumentację techniczną w tym języku)

  • dyskrecja i niekaralność (docelowo praca z informacjami niejawnymi)

To oferujemy

  • pracę w świetnym zespole fachowców, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • udział w pracach rozwojowych nad nowymi produktami

  • możliwość rozwijania kwalifikacji w nietuzinkowej branży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Łączymy w sobie unikalne kompetencje z zakresu informatyki śledczej oraz planowania i wdrażania rozwiązań w obszarze bezpieczeństwa IT i zarządzania ryzykiem biznesowym.

Wdrażamy systemy bezpieczeństwa danych, użytkowników, aplikacji i infrastruktury IT, które wykorzystywane są przez zespoły CERT i CSIRT w przedsiębiorstwach i instytucjach. Specjalizujemy się także w kompleksowym pozyskiwaniu, zarządzaniu oraz zabezpieczaniu dowodów cyfrowych. Posiadamy specjalistyczne laboratorium Informatyki Śledczej. Jesteśmy również producentem własnych rozwiązań. W dziale R&D powstają autorskie narzędzia specjalistyczne takie, jak: przenośna kopiarka binarna, narzędzia do odzyskiwania i kasowania danych, cała gama narzędzi klasy surveillance.

Dowiedz się więcej na www.mediarecovery.pl

Przewiń do profilu firmy