Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik ds. Serwisu

Sietom

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych sprzętu drukującego,

  • Wykonywanie przeglądów, napraw oraz konserwacji urządzeń drukujących (uzyskasz wsparcie techniczno-merytoryczne w trudnych naprawach),

  • Współpraca w grupie Techników serwisu oraz Koordynatorów serwisu,

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej,

  • Przyjmowanie oraz nadawanie przesyłek kurierskich,

  • Wykonywanie poleceń zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w naprawianiu drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych,

  • Zainteresowanie techniką lub mechaniką,

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Odpowiedzialność, samodzielność,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Szkolenia wprowadzające oraz szkolenia zawodowe,

  • Pierwsza umowa o pracę na czas określony (12 m-cy), kolejna umowa na czas nieokreślony,

  • Praca w przyjaznym i otwartym zespole pasjonatów techniki,

  • Możliwość awansu,

  • Narzędzia służbowe, w tym tablet oraz telefon komórkowy,

  • Stałe wynagrodzenie oraz premia kwartalna, uzależniona od uzyskanych wyników pracy,

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

  • Karta Multisport

Prezentacja firmy Sietom - DRUKARKOWY GURU!

Sietom

Jesteśmy liderem w branży. Istniejemy 30 lat i mamy 8 biur w Polsce. Dostarczamy naszym Klientom urządzenia drukujące i zapewniamy ich serwis wraz z materiałami eksploatacyjnym. Sprzedajmy również komputery, skanery, rozwiązania Auto ID oraz oprogramowanie do zarządzania dokumentami.

Przewiń do profilu firmy