Oferta pracy

Technik ds. Serwisu

ThalesO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Thales jest globalnym liderem technologicznym, który kształtuje współczesny świat. Grupa świadczy usługi i dostarcza innowacyjne rozwiązania klientom z branży lotniczej, kosmicznej, transportowej, administracyjnej i bezpieczeństwa cyfrowego oraz przemysłu obronnego. Obecnie firma zatrudnia 83 000 pracowników w 68 krajach. W 2019 roku Thales osiągnął przychody ze sprzedaży w wysokości 19 miliardów euro (pro forma, razem z Gemalto).

Thales inwestuje przede wszystkim w innowacje cyfrowe – łączność, Big Data, sztuczną inteligencję i cyberbezpieczeństwo – technologie, które wspierają firmy, organizacje i rządy w decydujących oraz krytycznych momentach.

Aktualnie w związku z realizacją nowych projektów przez Thales Polska sp. z o.o. poszukujmy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie w sprawności technicznej urządzeń oraz systemów produkcji Thales (diagnozowanie niezgodności, usuwanie awarii oraz usterek),
  • Udział w naprawach w okresie gwarancyjnym wynikającym ze zobowiązań kontraktowych Spółki,
  • Udział w naprawach pogwarancyjnych i usługach serwisowych wykonywanych na podstawie odrębnych umów zawartych z użytkownikami,
  • Wykonywanie planowych przeglądów urządzeń produkcji Thales,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z usługami serwisowymi,
  • Obsługa systemu zgłaszania interwencji serwisowych i postępowanie zgodnie z regulaminem reakcji,
  • Obsługa bazy danych o poddostawcach i klientach, utrzymywanie stałego kontaktu z klientami,
  • Prowadzenie właściwej gospodarki powierzonym zasobem części zamiennych oraz narzędzi,
  • Właściwe opisywanie uszkodzonych części kierowanych do naprawy w warsztatach zewnętrznych i u poddostawców,
  • Instalacja oraz uruchamianie elektronicznych urządzeń automatyki kolejowej dostarczanych przez Spółkę,
  • Wsparcie pracowników instalacyjnych w instalacji i fazowaniach urządzeń automatyki kolejowej,
  • Wsparcie poddostawców w zakresie integracji poszczególnych systemów i urządzeń, Inne zadania związane ze stanowiskiem pracy,

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane: sterowanie ruchem kolejowym, elektronika, informatyka, automatyka,
  • Doświadczenie zawodowe w automatyce przemysłowej (preferowana branża sterowania ruchem kolejowym),
  • Mobilność (praca na terenie województwa mazowieckiego, z możliwością delegacji do innych województw),
  • Prawo jazdy kategoria B,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dołączenie do dokumentów rekrutacyjnych poniższej klauzuli zgody, w przypadku uczestnictwa wyłącznie w obecnej rekrutacji, przeprowadzanej przez Spółkę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w moich dokumentach aplikacyjnych ponad wymagane Kodeksem pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy