Oferta pracy

Technik ds. systemów sterowania i pomiarów

ZF Group

ZF Group

Ostrowskiego 34

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Budowa szaf elektrycznych/sterowniczych na podstawie dostarczonej dokumentacji;

  • Budowa wiązek kablowych (lutowanie, zaciskanie elementów);

  • Tworzenie dokumentacji do wykonanych urządzeń/wiązek.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w lutowaniu (mile widziany certyfikat/znajomość normy IPC/WHMA-A-620 – wymagania i akceptacje dla montażu kabli i wiązek przewodów);

  • Umiejętność budowy szaf elektrycznych bazując na dostarczonej dokumentacji;

  • Czytanie schematów elektrycznych;

  • Uprawnienia SEP E1;

  • Znajomość środowiska EPLAN mile widziana

  • Język angielski (czytanie dokumentacji technicznej) – podstawowy poziom;

  • Znajomość pakietu Office na poziomie podstawowym;

  • Zdolności manualne oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Praca w dynamicznym i międzynarodowym środowisku;

  • Możliwość pokierowania swoją karierą w strukturach firmy, perspektywa awansu pionowego lub poziomego w funkcjach globalnych (m.in. Zarządzanie Projektami, Marketing, Zakupy, Finanse);

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna (Medicover) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny;

  • Dofinansowanie do karty Multisport;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Półroczna premia uzależniona od wyników pracy;

  • Dofinansowanie do posiłków (kantyna pracownicza);

  • Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

ZF Group

ZF, which acquired WABCO Holdings Inc. on May 29, 2020, now has 162,000 employees worldwide with approximately 260 locations in 41 countries. In 2019, the two then-independent companies achieved sales of €36.5 billion (ZF) and $3.4 billion (WABCO).

With the integration of WABCO, the leading global supplier of braking control systems and other advanced technologies that improve the safety, efficiency and connectivity of commercial vehicles ZF will create a new level of capability to pioneer the next generation of solutions and services for original equipment manufacturers and fleets globally. WABCO, with almost 12,000 people in 40 locations worldwide, will now operate under the ZF brand as its new Commercial Vehicle Control Systems division.

Przewiń do profilu firmy