Oferta pracy

Technik ds. testów

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.O firmie

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 36

Gliwice

Johnson Matthey Battery Systems to firma będąca europejskim liderem w produkcji litowo-jonowych systemów zasilania dla sektora rowerów i skuterów elektrycznych, elektronarzędzi, pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Do naszego zakładu w Gliwicach poszukujemy Technika ds. testów, który dołączy do zespołu R&D.

Lokalizacja: Gliwice

Główne obowiązki:

  • Przeprowadzanie testów zestawów bateryjnych zgodnie z normą UN38.3, testów jakościowych lub innych wymaganych przez klientów;
  • Dokumentowanie testów oraz przygotowanie raportów z przeprowadzanych pomiarów;
  • Nadzór nad przebiegiem pomiarów oraz testów zgodnie z wytycznymi specyfikacji produktu i procedurami wewnętrznymi;
  • Instalowanie, obsługa i bieżąca konserwacja stanowisk testujących , reagowanie na awarie;
  • Tworzenie i ulepszanie metod, technologii oraz dokumentacji związanej z procesami testowymi;
  • Wsparcie podczas budowania „know-how”, udział w benchmarkingu wyrobów gotowych.

Czy jesteś idealnym kandydatem / kandydatką? Nasze wymagania to:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechanika, elektronika, elektrotechnika  lub pokrewne);
  • Doświadczenie na stanowisku technicznym;
  • Znajomość zagadnień dotyczących mechaniki i elektrotechniki;
  • Umiejętność czytania norm
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych;
  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel);
  • Chęć uczenia się i rozwoju;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętności analityczne;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość normy UN38.3;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Co oferujemy:

  • Ciekawa praca w szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie.
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach wraz z doświadczonymi specjalistami.
  • Zewnętrzne i wewnętrzne programy szkoleniowe.
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach.
Jak aplikować:

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszę o wysyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.
Johnson Matthey jest pracodawcą oferującym równe szanse i zachęca do składania wniosków przez odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów, niezależnie od płci, rasy, niepełnosprawności, wieku, orientacji seksualnej, zmiany płci, małżeństwa lub związku partnerskiego, ciąży lub macierzyństwa, religii lub przekonań. Johnson Matthey is an equal opportunities employer and positively encourages applications from suitably qualified and eligible candidates regardless of sex, race, disability, age, sexual orientation, marriage or civil partnership, pregnancy or maternity, religion or belief.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych w przypadku, gdy Państwa dokumenty aplikacyjne mogą zostać wykorzystane dla celów przyszłych rekrutacji: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy