Oferta pracy

Technik ds. Testów

Rockwell Automation

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie testów elektrycznych i mechanicznych produktów z zakresu Komponentów Automatyki Przemysłowej według przygotowanej specyfikacji

  • Przygotowanie zestawów testowych

  • Wsparcie utrzymania i zapewnienia bezpieczeństwa sprzętu i narzędzi użytkowanych w Laboratorium

  • Przygotowanie raportów z testów

  • Identyfikowanie i raportowanie anomalii

  • Przygotowanie prototypów mechanicznych i elektronicznych

  • Diagnostyka I kalibracja sprzętu testowego pod nadzorem doświadczonych Inżynierów

Nasze wymagania

  • Ukończone Technikum z zakresu Elektryki lub Mechaniki

  • Dobre zdolności komunikacji, podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Uprawnienie do legalnej pracy w Unii Europejskiej

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość procesu wykonywania testów według standardów IEC

  • Zdolność do samodzielnej pracy bez nadzoru oraz osiągania wyznaczonych terminów

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok (mile widziane)

To oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta LunchPass Sodexo

  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit

  • Premia roczna

  • Dodatek świąteczny i wakacyjny z ZFŚS

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Kursy językowe

Rockwell Automation to międzynarodowa firma z branży automatyki przemysłowej i rozwiązań informatycznych dostarczająca nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji produkcji. Zatrudnia 22 tysiące pracowników w ponad 80 państwach. W Polsce jest obecna już ponad 20 lat, a od 10 lat stale poszerza swoją działalność na Śląsku.

Przewiń do profilu firmy

O Pozycji

Dział Komponentów Automatyki Przemysłowej poszukuje Technika ds. Testów na kontrakt do czerwca 2022 do wsparcia zespołu Inżynierów pracujących przy testach produktów Rockwell Automation z dziedziny Sieci Przemysłowych.

Nasza Oferta

  • Innowacyjne i ciekawe projekty w nowo utworzonym Zespole

  • Profesjonalne środowisko pracy z naciskiem na jakość Produktów

  • Sesje treningowe z zakresu metodologii wytwarzania produktów, Automatyki Przemysłowej, Podstaw Sterowników Cyfrowych itp.

  • Okazja do podniesienia umiejętności językowych

  • Elastyczne godziny pracy

  • Międzynarodowe środowisko pracy