Oferta pracy

Technik ds. testów - Laborant

Rockwell Automation

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie testów elektrycznych i mechanicznych produktów z zakresu Komponentów Automatyki Przemysłowej według przygotowanej specyfikacji

  • Budowa i przygotowanie stanowisk testowych

  • Wsparcie, utrzymanie sprzętu i narzędzi użytkowanych w Laboratorium oraz zapewnienie ich bezpiecznego użytkowania

  • Przygotowanie raportów z testów

  • Identyfikowanie i raportowanie anomalii

  • Budowa i przygotowanie prototypów mechanicznych i elektronicznych

  • Diagnostyka i kalibracja sprzętu testowego pod nadzorem doświadczonych Inżynierów

Nasze wymagania

  • Ukończone Technikum z zakresu Elektryki lub Mechaniki

  • Wiedza w zakresie automatyki przemysłowej i sterowania ruchem (silniki, zasilacze, falowniki, serwonapędy, styczniki itp.)

  • Dobre zdolności komunikacji, podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Uprawnienie do legalnej pracy w Unii Europejskiej

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość procesu wykonywania testów według standardów IEC

  • Zdolność do samodzielnej pracy bez nadzoru oraz osiągania wyznaczonych terminów

To oferujemy

  • Innowacyjne i ciekawe projekty w nowo utworzonym Zespole

  • Profesjonalne środowisko pracy z naciskiem na jakość Produktów

  • Sesje treningowe z zakresu metodologii wytwarzania produktów, Automatyki Przemysłowej, Podstaw Sterowników Cyfrowych itp.

  • Okazja do podniesienia umiejętności językowych

  • Elastyczne godziny pracy

  • Międzynarodowe środowisko pracy

Rockwell Automation to firma z przeszło 100 letnią historią. To wiodący globalny dostawca rozwiązań dla przemysłu w zakresie techniki napędowej, sterowania i oprogramowania. Rockwell Automation dostarcza kompleksowe rozwiązania zaczynając od produktów Allen-Bradley i Rockwell Software, przez sprawdzone architektury i systemy, kończąc na szerokiej gamie usług.

Przewiń do profilu firmy

O Pozycji

Zespół Rozwoju Produktów poszukuje Technika ds. Testów na kontrakt do czerwca 2022 do wsparcia zespołu Inżynierów pracujących przy testach produktów Rockwell Automation z dziedziny sterowania i kontroli ruchem.