Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik ds. Testów w laboratorium

IFM ECOLINK

  • Północna 6, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

IFM ECOLINK

Północna 6

Opole

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie próbek do badań

  • dobór aparatury kontrolno-pomiarowej

  • przeprowadzenie testów laboratoryjnych zgodnie z dokumentacją

  • tworzenie raportów ze zrealizowanych badań

  • zapewnienie wymaganej efektywności maszyn i urządzeń w Dziale Badań i Rozwoju

  • wprowadzanie zleceń do systemów zakupowych

  • współpraca w tworzeniu stanowisk testowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne (mechatronika, elektrotechnika, mechanika, automatyka i robotyka lub pokrewne)

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • komunikatywność i chęć współpracy

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość podstaw metrologii

  • znajomość języków programowania C, C++, Python lub LabView

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • stołówka pracownicza z dofinansowaniem posiłków

  • świąteczne karty podarunkowe

IFM ECOLINK

Na początku była pasja, która stanowiła siłę napędową dla założycieli firmy dążących do bycia lepszym. Do stworzenia czujników o unikalnej, jakości i niezawodności oraz oferowania najwyższego poziomu obsługi. Tak powstała firma ifm w październiku 1969 roku.

W lipcu 2012 ruszyła produkcja w ifm ecolink w Opolu. Obecnie nasz zakład zatrudnia ponad 700 osób i bardzo aktywnie się rozwija. Datego uruchamiamy nowe projekty i zatrudniamy kolejnych specjalistów do Centrum Badawczo-Rozwojowego i innych działów.

Przewiń do profilu firmy