Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik ds. Utrzymania Ruchu

Oshee Polska Sp. z o.o.

Jagiellońska 129

Krościenko nad Dunajcem (pow. nowotarski)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wykonywanie napraw oraz przeglądów maszyn i urządzeń.

  • Bieżące i zgodne z przyjętymi standardami prowadzenie obsługi maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym i elektrycznym.

  • Wprowadzanie usprawnień i modyfikacji w obszarze maszynowym i narzędziowym.

  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych (w oparciu o ustalony harmonogram).

  • Wykonywanie raportów z bieżących czynności serwisowych i prewencyjnych.

  • Stała współpraca z innymi działami produkcyjnymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne o profilu mechanicznym, mechatronicznym lub pokrewnym.

  • 2-3 letnie doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu.

  • Znajomość pakietu Ms Office.

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Zaangażowanie i otwartość w poznawaniu procesu technologicznego.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP G1 do 15 kV.

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Dofinansowanie karty Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

OSHEE WORLD to jedna z najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się firm w branży Food & Beverage w Polsce, lider rynkowy w kilku kategoriach zorientowany na dalsze rozszerzanie swojego portfela komplementarnych marek (OSHEE, KINGA PIENIŃSKA, SONKO) tworzących silne filary wzrostu firmy w najbliższych latach.

Przewiń do profilu firmy