Oferta pracy

Technik ds. Utrzymania Ruchu

Media Expert

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Jędrzejowska 45

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prace remontowo-naprawcze związane z technicznym utrzymaniem obiektu

  • wykonywanie przeglądów instalacji oraz raportowanie stanu technicznego i elektrycznego obiektu, bram i doków

  • usuwanie usterek elektrycznych i w systemach regałowych (również antresoli – praca na wysokości)

  • wykonywanie przyłączy elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i wentylacyjnych

  • nadzorowanie stanu sprawności instalacji w budynku oraz na terenie należącym do obiektu

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B.

  • uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane do 15 KV)

  • doświadczenie w obsłudze technicznej nieruchomości, w szczególności pod kątem elektrycznym

Mile widziane

  • uprawnienia do obsługi podestów ruchomych kat. IP (wolnobieżne, przewoźne)

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjny system premiowy

  • obiad za 1 zł

  • do 2000 zł za polecenie pracownika

  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup najnowocześniejszej elektroniki w naszych salonach

  • pomoc i opiekę naszej fundacji Mediaexpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Benefity

  • darmowy transport

  • premie specjalne

  • strefa relaksu

  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”

To nie jest zwykła praca, dlatego szukamy niezwykłego człowieka. Kogoś, kto słowa „złota rączka” kwituje uśmiechem, bo jest znacznie lepszy. Szukamy Ciebie!

JESTEŚMY EXPERTEM. MEDIA EXPERTEM. W KILKANAŚCIE LAT Z MAŁEGO, RODZINNEGO BIZNESU ZMIENILIŚMY SIĘ W NAJWIĘKSZĄ SIEĆ ELEKTROMARKETÓW W POLSCE. PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS!

Przewiń do profilu firmy