Oferta pracy

Technik ds. Utrzymania Ruchu

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

  • Radzymin

    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiada za bieżące i zgodne z przyjętymi standardami prowadzenie obsługi grupy maszyn i urządzeń w zakresie obszaru elektrycznego, mechanicznego podstaw automatyki i pneumatyki,

  • Wykonywanie prac naprawczych i remontowych oraz przeglądów okresowych,

  • Diagnostyka układów wykonawczych elektrycznych,

  • Kontrola urządzeń do zautomatyzowanej analizy chemicznej, podstawowe analizy chemiczne,

  • Monitorowanie, obsługa oraz remonty instalacji kogeneracyjnej opartej na silnikach gazowych oraz instalacji produkującej LCO2,

  • Naprawa napędów,

  • Odpowiadanie za prowadzenie pozostałej dokumentacji zgodnie z wymaganiami i obowiązującymi standardami oraz dostarczanie niezbędnych danych do raportów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektrycznym,

  • Minimum 3 miesiące stażu pracy na stanowisku stażysty lub 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o pokrewnej branży w Dziale Utrzymania Ruchu,

  • Doświadczenie przy eksploatacji i serwisowaniu urządzeń mechanicznych (np. silniki, turbiny, sprężarki, pompy),

  • Znajomość urządzeń kontrolno –pomiarowych,

  • Predyspozycje do pracy na wysokości powyżej 3 m. ,

  • Znajomość pakietu MS Office i Windows,

  • Znajomość napędów (silniki synchroniczne i asynchroniczne, falowników itp),

  • Uprawnienia SEP 15kV (znajomość obsługi rozdzielni SN i NN),

  • Znajomość podstaw sterowników i automatyki przemysłowej,

  • Uprawnienia kwalifikacyjne G1/G2/G3 w zakresie eksploatacji, zakres dozoru dla wymienionych uprawnień będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Umiejętności metrologiczne- kalibracja przyrządów,

  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym,

  • Znajomość sterowników serii S7,

  • Znajomość sieci przemysłowych (ASI, Profibus).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • napoje

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników