Oferta pracy

Technik ds wsparcia IT

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Nowoursynowska 166

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie merytoryczne i informatyczne pracowników SGGW w codziennych problemach informatycznych

  • Bieżąca obsługa oraz rejestracja przychodzących zgłoszeń telefonicznych oraz mailowych użytkowników w systemie wewnętrznym

  • Klasyfikowanie incydentów w ramach I linii wsparcia i ich przydział do odpowiednich osób

  • Analiza zgłoszeń oraz opracowywanie i dokumentowanie ich rozwiązań

  • Monitorowanie czasu rozwiązań przychodzących zgłoszeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, preferowane kierunki informatyczne i techniczne

  • Znajomość metod organizacji funkcji Service Desk

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows oraz sprzętu PC

  • Znajomość oprogramowania biurowego MS Office

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów ze sprzętem i oprogramowaniem

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

  • Kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność, dokładność i terminowość

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju

  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy

  • Zniżki na obiekty sportowe SGGW i dofinansowanie do pakietu sportowego

  • Zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW

  • Dodatkową opiekę lekarską w placówce medycznej SGGW

  • Paczki na święta dla dzieci

  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego wypoczynku dla pracownika i dzieci

  • Pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Ursynów/ Stokłosy/ Służew

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Zastrzegamy sobie prawo zakończenia rekrutacji wcześniej lub pozostawienia rekrutacji bez rozstrzygnięcia.