Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik ds. zapewniania mediów

UMA Investments sp.z o.o.

  • Wschodnia 3, Kutno
    Kutno, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wschodnia 3

Kutno

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących napraw systemów i urządzeń: instalacji parowej, sprężonego powietrza, stacji SN, stacji uzdatniania wody, oczyszczalni ścieków, sprężonego powietrza, instalacji chłodu, jednostek HVAC

  • Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym m.in. kotły parowe, sprężarki powietrza, sprężarki amoniakalne, jednostki HVAC

  • Diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych

  • Udział w planowaniu przeglądów i konserwacji i ich realizowaniu zgodnie z harmonogramem

  • Wykonywanie prac instalacyjno – montażowych

  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i modyfikacji

  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji naprawczej ( rysunek techniczny, specyfikacja materiałowa instrukcja naprawy )

  • Odpowiedzialność za stałą gotowość systemów i urządzeń instalacji parowej, sprężonego powietrza, stacji SN, stacji uzdatniania wody, oczyszczalni ścieków, sprężonego powietrza, instalacji chłodu, jednostek HVAC

  • Zapewnianie, że wykonywane prace są prowadzone zgodnie z odpowiednimi wymaganiami obowiązującymi w firmie

  • Podejmowanie stosownych, zgodnych z procedurami działań w sytuacjach awaryjnych

  • Przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne – kierunkowe (mechanika, elektrotechnika lub pokrewne )

  • Doświadczenie w dziale Utrzymaniu Ruchu ( najlepiej w dziale związanym z dostarczaniem mediów i energii )

  • Umiejętność diagnozowania, wyszukiwania błędów i usuwania awarii maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów hydraulicznych, pneumatycznych

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie Microsoft Word, Microsoft Excel

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatek paliwowy, stołówka)

  • Pracę w dynamicznym środowisku w jednej z największych międzynarodowych korporacji

  • Duże możliwości rozwoju oraz poznania nowoczesnych technologii

  • Atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • ryczałt na paliwo

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • pikniki rodzinne

Firma Kellogg jest największym na świecie producentem płatków śniadaniowych, jak również drugim pod względem wielkości wytwórcą słonych przekąsek, w tym producentem marki Pringles. W związku z rozwojem fabryki Pringles w Kutnie poszukujemy pracowników.

Przewiń do profilu firmy