Oferta pracy

Technik ds. Zapewnienia Jakości

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Radzymin

    Radzymin, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemu jakości poprzez jego udoskonalanie oraz rzetelne i terminowe przeprowadzanie analiz pobranych próbek we wszystkich obszarach działania laboratorium,

  • Regularne i terminowe zapisywanie wyników pomiarów, przetwarzanie informacji,

  • i przekazywanie ich zgodnie z zasadami obiegu dokumentów w zakładzie,

  • Pobieranie prób oraz wykonywanie analiz fizyko-chemicznych lub mikrobiologicznych,

  • Przygotowywanie materiałów i podłóż niezbędnych do pracy w laboratorium,

  • Przeprowadzanie samodzielnych, regularnych testów jakościowych we wszystkich obszarach zgodnie ze specyfiką zakładu,

  • Efektywna współpraca z pracownikami firmy w celu zapewnienia jakości, wydajności, bezpieczeństwa i kosztów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student/-ka III, IV i V roku studiów, kierunku chemicznego, biologicznego, mikrobiologicznego i pokrewnych,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w laboratorium,

  • Umiejętność obsługi komputera,

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie plus miesięczny bonus finansowy

  • Realizowanie ciekawych zadań, umożliwiających przełożenie wiedzy teoretycznej na praktykę

  • Szansę na sprawdzenie się w działaniu przy prawdziwych projektach

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznej korporacji – jesteśmy liderem w branży!

  • Nieograniczony dostęp do naszych produktów. :-)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • napoje

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników