Logo Pracuj.pl

  • Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:
    6:00-18:00, 18:00-6:00 i dwa dni wolnego
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

Przemysłowa 2

Radzymin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie regularnych testów jakościowych/ analiz pobranych próbek we wszystkich obszarach działania laboratorium (mikrobiologia, kontrola surowców, linie rozlewnicze, linia rozdmuchu butelek) zgodnie ze specyfiką zakładu produkcyjnego.
  • Regularne i terminowe zapisywanie wyników pomiarów, przetwarzanie informacji i przekazywanie ich zgodnie z zasadami obiegu dokumentów w zakładzie.
  • Podejmowanie działań korygujących stosownie do zaistniałej sytuacji. Uczestniczenie w realizacji podjętych działań korygujących w pełnym zakresie odpowiedzialności działu zapewnienia jakości.
  • Uczestnictwo w realizacji celów i zadań wynikających z polityki firmy w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania obejmującego: zapewnienie jakości, ochronę środowiska, BHP oraz HACCP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe.
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (zmiany 12-godzinne oraz zmiany w weekendy).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Bardzo dobra znajomość systemów zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem żywności.

To oferujemy

  • premię miesięczną w wysokości do 15% wynagrodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkowy urlop (3dni) + dodatkowy dzień wolny na wolontariat
  • szkolenia techniczne
  • co kwartalny deputat z produktami z naszego portfolio (Coca-Cola, Fanta, Spirte, Kropla Beskidu, Soki Cappy)
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych - pakiety sportowe, lunchowe, bony na zakupy
  • dostęp do stołówki pracowniczej i nieograniczony dostęp do naszych produktów :)
  • owocowe wtorki, środy, czwartki
  • akcje integracyjne
  • opiekę medyczną oraz psychologiczną
  • ubezpieczenie na życie
  • pracę w systemie zmianowym: 6:00 - 18:00 i 18:00 - 6:00 (zmiany 12-godzinne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa z Rekruterem

2

Spotkanie z Menedżerem Zatrudniającym

3

Finalna Decyzja

Technik ds. Zapewnienia Jakości, Przemysłowa 2, Radzymin