Oferta pracy

Technik ds. Zapewnienia Jakości

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Staniątki (pow. wielicki), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje nowe zadania:

  • Przeprowadzanie regularnych testów jakościowych/ analiz pobranych próbek we wszystkich obszarach działania laboratorium (mikrobiologia, kontrola surowców, linie rozlewnicze, linia rozdmuchu butelek) zgodnie ze specyfiką zakładu produkcyjnego,
  • Regularne i terminowe zapisywanie wyników pomiarów, przetwarzanie informacji i przekazywanie ich zgodnie z zasadami obiegu dokumentów w zakładzie,
  • Podejmowanie działań korygujących stosownie do zaistniałej sytuacji. Uczestniczenie w realizacji podjętych działań korygujących w pełnym zakresie odpowiedzialności działu zapewnienia jakości,
  • Uczestnictwo w realizacji celów i zadań wynikających z polityki firmy w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania obejmującego: zapewnienie jakości, ochronę środowiska, BHP oraz HACCP.

Czy to są Twoje sekretne składniki?

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację,
  • Bardzo dobra znajomość systemów zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem żywności.

Co oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie plus miesięczna premia,
  • Realizowanie ciekawych zadań, umożliwiających przełożenie wiedzy teoretycznej na praktykę
  • Szansę na sprawdzenie się w działaniu przy prawdziwych projektach
  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznej korporacji – jesteśmy liderem w branży!
  • Nieograniczony dostęp do naszych produktów. :-)

Lokalizacja: Staniątki (koło Krakowa)

Umowa: o pracę

Ogłoszenie archiwalne