Oferta pracy

Technik ds. Zapewnienia Jakości

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Tylicz (pow. nowosądecki), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje nowe zadania:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemu jakości poprzez jego udoskonalanie oraz rzetelne i terminowe przeprowadzanie analiz pobranych próbek we wszystkich obszarach działania laboratorium,
  • Regularne i terminowe zapisywanie wyników pomiarów, przetwarzanie informacji,
  • i przekazywanie ich zgodnie z zasadami obiegu dokumentów w zakładzie,
  • Pobieranie prób oraz wykonywanie analiz fizyko-chemicznych lub mikrobiologicznych,
  • Przygotowywanie materiałów i podłóż niezbędnych do pracy w laboratorium,
  • Przeprowadzanie samodzielnych, regularnych testów jakościowych we wszystkich obszarach zgodnie ze specyfiką zakładu,
  • Efektywna współpraca z pracownikami firmy w celu zapewnienia jakości, wydajności, bezpieczeństwa i kosztów.

Czy to są Twoje sekretne składniki?

  • Wykształcenie wyższe lub student/-ka III, IV i V roku studiów, kierunku chemicznego, biologicznego, mikrobiologicznego i pokrewnych,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w laboratorium,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Co oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie plus miesięczny bonus finansowy
  • Realizowanie ciekawych zadań, umożliwiających przełożenie wiedzy teoretycznej na praktykę
  • Szansę na sprawdzenie się w działaniu przy prawdziwych projektach
  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznej korporacji – jesteśmy liderem w branży!
  • Nieograniczony dostęp do naszych produktów. :-)

Lokalizacja:  Tylicz

Umowa: Umowa na zastępstwo

Ogłoszenie archiwalne