Technik Działu Jakości

  • Września, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    jj

    Grupa Gonvarri to europejski lider pośród centrów stalowych zajmujących się dostawami produktów metalurgicznych głównie dla przemysłu samochodowego. Powstała w 1958 r. i obecnie posiada 30 ośrodków produkcyjnych, rozwija swą działalność na innych kontynentach. Należy do grupy przedsiębiorstw stanowiących korporację Gestamp.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Września

    Od kandydatek/ kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe;
    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr , kątomierz,)
    • Zaangażowanie w pracę, zdolność analitycznego myślenia
    • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Outlook,)
    • Znajomość języka niemieckiego, i/lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • gotowość do pracy zmianowej

    Obowiązki:

    • pomiary i analiza gotowych wyrobów w celu zapewnienia wymaganej jakości produktów;
    • wsparcie procesu produkcyjnego;
    • tworzenie technicznych specyfikacji produktów;
    • monitoring wskaźników jakościowych;
    • nadzór nad oprzyrządowaniem pomiarowym;

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania
    • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
    • kontakt z najnowszymi technologiami
    • bogaty pakiet socjalny
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
    • szkolenia
    Dokumenty aplikacyjne proszę kierować do Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na adres:

    Gonvarri Polska Sp. z o.o., ul. Działkowców 13, 62-300 Września

    lub za pomocą przycisku aplikowania.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Gonvarri Polska z siedzibą przy ul. Działkowców 13, 62-300 Września, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000197792, NIP 7891610197, REGON 634552585. Odbiorcami Twoich danych osobowych są uprawnieni pracownicy działu personalnego i kierownik komórki, do której aplikujesz. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, na które zaaplikowałeś na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, koniecznej do przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od zakończenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uznasz iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

     Klikając w przycisk „Aplikuj”, wyrazisz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem Twoich danych osobowych w czasie procesu rekrutacji jest Gonvarri Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Działkowców 13, 62-300 Września, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000197792, NIP 7891610197, REGON 634552585. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

    Prosimy o niezamieszczanie w CV swojego wizerunku. Jeśli wysyłasz do nas CV zawierające Twoje zdjęcie oznacza to, że dobrowolnie i świadomie zamieściłeś swój wizerunek. Jeśli CV wraz ze zdjęciem zostało do nas wysłane omyłkowo poinformuj nas o tym fakcie a niezwłocznie zostanie Twoje CV usunięte z naszej bazy.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie przez okres kolejnych 12 miesięcy, w celu wykorzystania przy innych projektach rekrutacyjnych prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Gonvarri Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgody, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected] lub telefonicznie: + 48 61 435 35 35, przy czym cofnięcie zgód nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.