Oferta pracy

Technik Działu Utrzymania Ruchu

Frito Lay Poland Sp. z o.o.O firmie

Frito Lay Poland Sp. z o.o.

Zachodnia 1

Grodzisk Mazowiecki

O PepsiCo

PepsiCo to firma, która istniejące na polskim rynku niemal 60 lat i nieustająco się zmienia. Nasi pracownicy są dla nas największą wartością, cenimy wkład pracy każdego pracownika, ponieważ to właśnie dzięki nim wizja i cele naszej firmy możliwe są do osiągnięcia. Doceniamy  umiejętności naszego zespołu, jednocześnie nieustannie inwestujemy w ich dalszy rozwój. Aktywna obecność PepsiCo w wielu krajach pozwala nam tworzyć środowisko zróżnicowane kulturowo, zapewniając bezpieczne i stabilne warunki pracy. Stale obserwujemy rynek pracy, co sprawia, że jesteśmy konkurencyjni pod względem wynagrodzenia i oferowanych benefitów. Więcej informacji na temat PepsiCo jest dostępnych na globalnej witrynie pod adresem www.pepsico.com oraz na polskiej stronie firmy http://www.pepsicopoland.com.

Dołącz do Pepsico i rozwijaj z nami markę, którą wybierają miliony ludzi na całym świecie. W naszym zespole będziesz miał realny wpływ na jakość produkowanych przez nasz chipsów Lay’s.

TECHNIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Twoje codzienne zadania będą obejmować:

  • Usuwanie wszelkich usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowania działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy zakładu
  • Przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych, prac konserwacyjnych i remontowych
  • Uczestnictwo w projektach modyfikacji i modernizacji maszyn
  • Uczestnictwo w instalowaniu nowych maszyn i urządzeń
  • Dbałość o stan techniczny maszyn zapewniający ich nieprzerwaną pracę
  • Nadzór nad podległą dokumentacją techniczną

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum dwuletniego doświadczenia w pracy w służbach technicznych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym 3333_ _ 2222_ 1111_ 3333 _ _ praca również w weekendy (w zależności od grafiku, który jest z góry ustalony)
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe techniczne
  • uprawnienia SEP min do 1 kV
  • umiejętności tworzenia i czytania dokumentacji technicznej
  • bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • Chęci do nauki i zaangażowania w wykonywane obowiązki

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie zapewnienie ciągłości produkcji poprzez utrzymanie sprawności technicznej parku maszynowego oraz pozostałej infrastruktury zakładu.

Na tym stanowisku możemy zaproponować Ci:

  • umowę o pracę na pełen etat, podpisaną z PepsiCo
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Pakiet benefitów uwzględniający prywatną opiekę medyczną, kartę multisportową, ubezpieczenie na życie, pracownicze plany emerytalne
  • Możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy, udział w nowoczesnych projektach inwestycyjnych , pracę w nowoczesnym, zautomatyzowanym parku maszynowym

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy