Technik Działu Utrzymania Ruchu

  • Tczew, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-04
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2018-08-03)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KIM JESTEŚMY:

    BELBAL to europejska firma działająca w branży balonów lateksowych. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą balonów lateksowych. W ciągu ostatnich 30 lat firma stała się globalnym punktem w branży reklamowej, a dziś balony BELBAL sprzedawane są w ponad 60 krajach.

    Nasz sukces tworzą osoby, które odważnie realizują innowacyjne projekty, doskonale potrafią współpracować w zespole i z ogromnym zaangażowaniem dążą do realizacji ambitnych celów.

    TECHNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU
    Miejsce pracy: Tczew

    OFERUJEMY:

    Umowę o pracę na pełny etat
    Stałe wynagrodzenie
    Dofinansowanie do karty medycznej
    Grupowe ubezpieczenie pracownicze

    Dofinansowanie do karty multisport
    Transport pracowniczy z kierunków: Pruszcz, Gniew
    Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
    Wsparcie ze strony kadry zarządzającej

    System premiowy
    Dofinansowanie do urlopu

    PROFIL KANDYDATA:

    • Wykształcenie techniczne (elektrykelektromechanik, mechanik, elektronik)
    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Samodzielność, dokładność;
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym: 6-14; 14-22; 22-6.

    Obowiązki:

    • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń;
    • Diagnozowanie problemów, ich analizowanie, poszukiwanie przyczyn źródłowych oraz proponowanie rozwiązań w celu uniknięcia problemów w przyszłości;
    • Wykonywanie prac konserwujących mających na celu prawidłowe działanie linii produkcyjnych/maszyn.

    Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELBAL moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELBAL moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.