Technik dzienny w dziale utrzymania ruchu w obszarze infrastruktury

Bridgestone Poznań Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bridgestone Poznań Sp. z o.o.

Bałtycka 65

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapobieganiu awariom,
  • usuwanie bieżących awarii maszyn i zagrożeń,
  • monitorowanie wybranych punktów, systemów i parametrów,
  • zapewnienie części zamiennych w swoim obszarze,
  • inicjowanie i wykonywanie przeglądów maszyn,
  • wprowadzanie modyfikacji i podnoszenie sprawności urządzeń,
  • nadzór nad firmami zewnętrznymi,
  • przygotowywanie i aktualizacja instrukcji eksploatacji instalacji,
  • dbanie o stan techniczny urządzeń, kompletność dokumentacji, czystość i porządek w przekazanym obszarze, itp.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne kierunkowe o profilu energetycznym,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz odczytywania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność posługiwania się programami MS Office,
  • znajomość języka polskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
  • zorientowanie na cel,
  • umiejętność współpracy,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • efektywna komunikacja interpersonalna,
  • zdolność i chęć uczenia się,
  • skrupulatność i wytrwałość.

Mile widziane

  • znajomość w obsłudze, eksploatacji instalacji pary i sprężonego powietrza, posiadanie uprawnień GR1, 2, 3 oraz znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • system premii miesięcznych, w którym nagradzamy za osiągnięcia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • środki ochrony osobistej przed COVID,
  • ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę,
  • dofinansowanie transportu do pracy,
  • świadczenia świąteczne i wakacyjne,
  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • szkolenia pozwalające na podnoszenie kwalifikacji,
  • dofinansowanie do karty sportowej oraz startów w zawodach sportowych,
  • zniżki na usługi telekomunikacyjne dla Ciebie i całej Twojej rodziny,
  • dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie oraz świeże owoce,
  • program rekomendacji pracowniczych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Bridgestone jest światowym producentem opon do samochodów osobowych, pojazdów z napędem 4x4, ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, pojazdów terenowych, ciągników i maszyn rolniczych, motocykli i skuterów, sportów motorowych i samolotowych, które są sprzedawane głównie pod markami Bridgestone, Firestone i Dayton. Dzięki wiodącej technologii Bridgestone jest głównym dostawcą oryginalnego wyposażenia wszystkich wiodących producentów samochodów osobowych: VW, Grupa Ford, BMW, Mercedes, GM, Peugeot, Renault, Toyota, Grupa Fiat oraz do producentów ciężarówek jak Mercedes, Renault, Volvo, Scania, MAN, DAF, Iveco. Japoński koncern założony w 1931 roku, dysponuje obecnie ponad 170 fabrykami na całym świecie i zatrudnia powyżej 140.000 pracowników.

Bridgestone Poznań jest jedną z najnowocześniejszych fabryk koncernu na świecie. Zatrudnia ponad 2000 pracowników i produkuje ponad 500 rodzajów zaawansowanych technologicznie opon dla najbardziej znanych marek aut osobowych oraz 4x4. Więcej informacji o Bridgestone Poznań można znaleźć na stronie http://bridgestone-poznan.pl/

Technik dzienny w dziale utrzymania ruchu w obszarze infrastruktury, Bałtycka 65, Poznań