Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Elektroenergetyk

ENERGETYKA CIEPLNA OPOLSZCZYZNY SA

  • Harcerska 15, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:praca w systemie równoważnym
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + trzynasta pensja + nadgodziny

Harcerska 15

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie czynności ruchowych, eksploatacji, remontów urządzeń i sieci elektroenergetycznych SN i NN (generatorów, rozdzielnic, sieci kablowej, transformatorów, napędów elektrycznych, kondensatorów energetycznych, elektrofiltrów, urządzeń i instalacji elektrycznych AC i DC, urządzeń oświetlenia elektrycznego, układów aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki, układów pomiarowo-rozliczeniowych).

  • Wykonywanie badań i pomiarów elektrycznych, okresowych, poremontowych, odbiorowych.

  • Prowadzenie konserwacji, napraw, remontów usuwania awarii eksploatowanych aparatów, urządzeń, sieci i instalacji elektrycznych.

  • Udział w organizacji bezpiecznej pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych i energetycznych.

  • Sporządzanie dokumentacji eksploatacyjnej.

  • Przygotowanie zapotrzebowania na zakup materiałów.

  • Praca w systemie 1 / 2 zmianowym.

Nasze wymagania

  • Świadectwo kwalifikacyjne E Gr.1 w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno pomiarowym.

  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych.

  • Znajomość obsługi komputera, programów pakietu Office.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

  • Prawo jazdy kat. B do prowadzenia samochodu służbowego.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne warunki pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • pracowniczy program emerytalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA działa na rynku od 1998 roku i jest spółką matką w ramach Grupy ECO. Podstawowym przedmiotem działalności spółek Grupy jest wytwarzanie, przesył, dystrybucja i sprzedaż energii cieplnej oraz elektrycznej. Spółka świadczy usługi na terenie dziesięciu województw i zatrudnia około 900 pracowników.

Przewiń do profilu firmy