Oferta pracy

Technik / Elektromechanik działu utrzymania ruchu

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.

  • Bielsk (pow. płocki)

    Bielsk (pow. płocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości produkcji i sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych

  • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń

  • wykonywanie prewencyjnych konserwacji maszyn

  • działania z zakresu TPM

  • dbanie o właściwy stan techniczny wykonywanych remontów i konserwacji

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • nadzorowanie działań związanych ze wsparciem technicznym w powierzonym obszarze

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej

  • doświadczenie w pracy z urządzeniami sterowanymi pneumatycznie i systemami ich sterowania

  • dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • dobra znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki, hydrauliki i mechaniki

  • uprawnienia SEP (eksploatacja) elektryczne do 1kV

  • zorganizowanie, komunikatywność, otwartość

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata