Technik - Elektromechanik - Mechatronik – Serwis maszyn produkcyjnych

INTERPOLER Rosół, Mężyk, Firut s.c. O firmie

  • Wodzisław Śląski, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma INTERPOLER specjalizująca się we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych, współpracująca z kilkoma dużymi europejskimi producentami urządzeń i maszyn do obróbki blachy oraz obróbki elementów metalowych. Wraz z szybko rozwijającą się działalnością poszukujemy młodej osoby do działu serwisowego, która dostanie niezbędną pomoc, szkolenie i opiekę z naszej strony.

ZADANIA:

- instalacja maszyn i urządzeń

- diagnozowanie i usuwanie awarii

- prowadzenie szkoleń z zakresu maszyn i urządzeń

- utrzymanie kontaktu z klientem

- diagnozowanie potrzeb technologicznych u klienta

- raportowanie i prowadzenie dokumentacji prowadzonych działań

WYMAGANIA:

- wykształcenie min. średnie kierunkowe

- znajomość układów mechaniki

- umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych

- mile widziane SEP

- samodzielność i dokładność

- dyspozycyjność

- prawo jazdy kat. B

- gotowość do częstych wyjazdów służbowych w Polsce

OFERUJEMY:

- zdobycie doświadczenia w nowoczesnych technologiach

- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

- stabilne zatrudnienie

- umowa o pracę

- służbowy samochód, telefon, zestaw narzędzi

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy