Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik elektromechanik

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Rekrutujemy dla

Szukasz nowych możliwości zawodowych?Masz doświadczenie jako pracownik utrzymania ruchu?

Chcesz pracować dla lidera z branży automotive na lokalnym rynku?

Szukamy kandydatów na stanowisko: technik mechanik

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości pracy urządzeń

  • diagnozowanie usterek oraz awarii maszyn

  • usuwanie awarii wraz z eliminowaniem przyczyn

  • utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenia technicznego (profil mechaniczny, elektryczny)

  • uprawnienia SEP min. "E" do 15kV

  • mile widziane doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków

  • znajomość zagadnień mechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych (m.in. diagnostyka zintegrowanych systemów)

  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej

  • gotowości do pracy w systemie po 12 H

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;

  • pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy