Oferta pracy

Technik - Elektromechanik

Premium Distillers Sp. z o.o.

  • Starogard Gdański

    Starogard Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie sprawności produkcyjnej maszyn, urządzeń, instalacji produkcyjnych

  • przeprowadzanie napraw, konserwacji, remontów i przezbrojeń

  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu

  • udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej

  • prowadzenie planowych przeglądów technicznych urządzeń i narzędzi zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej

  • instalacje elektryczne i energetyczne

  • współudział przy wdrażaniu nowych projektów

  • modernizację istniejących linii

  • zgłaszanie propozycji innowacji w zakładzie

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne

  • 3 lata doświadczenia w zawodzie

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych

  • praktyczna wiedza w obszarach mechaniki, elektryki, pneumatyki, hydrauliki, automatyki

  • znajomość zagadnień mechaniki, pneumatyki

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń w dziedzinie elektryki i mechaniki

  • uprawnienia SEP min. E do 1kV, energetyczne mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w programowaniu / znajomość środowiska PLC i innej elektroniki przemysłowej

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • samodzielną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku

  • kulturę organizacji opartą o współpracę, nastawienie na rezultat, nastawienie na klienta

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa)

Premium Distillers Sp. z o.o. należy obecnie do Grupy United Beverages, jednego z największych dystrybutorów alkoholi w Polsce, który od 20 lat współpracuje z największymi producentami alkoholu w kraju i na świecie. Grupa jest również jednym z największych importerów win i alkoholi mocnych oraz właścicielem wielu znaków towarowych w różnych kategoriach i segmentach rynku.

Głównym obszarem działalności Premium Distillers Sp. z o.o. jest produkcja napojów spirytusowych o najwyższej jakości w oparciu o tradycyjne receptury inspirowane doświadczeniami wielu pokoleń gorzelników. W portfolio znajdują się znane i doceniane przez konsumentów marki takie jak: Krupnik, Rosolis, Biała Dama, Impress.

Przewiń do profilu firmy