Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Elektronik - Automatyk

VG Polska Sp. z o.o.

  • Bieruń

    Bieruń, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie przeglądów, napraw i remontów maszyn

  • Rozwiązywanie problemów technicznych i usuwanie awarii

  • Współpraca z obszarem produkcji i firmami wspierającymi

  • Określenie zapotrzebowania na części zamienne i potrzebne elementy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, elektronik, automatyk)

  • Uprawnienia SEP do 1 KV

  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Chęć podjęcia pracy w systemie trzy zmianowym

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość programowania sterowników PLC

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Interesującą pracę w renomowanym międzynarodowym koncernie

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

VG Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Chełmku Plac Kilińskiego 1, należy do grupy kapitałowej VAN GENECHTEN PACKAGING i jest producentem opakowań z tektury litej.

Przewiń do profilu firmy

REKRUTACJA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH ETAPÓW:

  • weryfikacja dokumentów i wymagań kwalifikacyjnych kandydatów

  • rozmowa kwalifikacyjna

Miejsce pracy

  • Chełmek, plac Kilińskiego 1