Technik elektronik

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Rekrutujemy dla

Zależy ci na pracy, w której zdobędziesz unikalne kwalifikacje i doświadczenie?

Chcesz być częścią światowej organizacji, która na pierwszym miejscu stawia pracownika?

Cenisz podejście work- life balance? Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy osób otwartych na naukę nowych umiejętności, którym zależy na stabilnym, długofalowym zatrudnieniu.

Twój zakres obowiązków

  • diagnoza i naprawa płyt głównych (laptopy)

  • wykonywanie analiz uszkodzeń w oparciu o dostępną dokumentację oraz sprzęt kontrolno-pomiarowy

  • opracowywanie rozwiązań technicznych dla mniej zaawansowanych techników

Wymagania pracodawcy

  • zaawansowanej umiejętności diagnozy i naprawy laptopowych płyt głównych (warunek konieczny)

  • wiedzy z obszaru elektroniki użytkowej oraz obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego

  • wykształcenia średniego/zawodowego elektronicznego lub dobrej znajomości zagadnień z zakresu elektroniki teoretycznej i praktycznej

  • zaangażowania i wysokiej motywacji do nauki nowych rzeczy

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne warunki zatrudnienia, możliwość awansu i rozwoju

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii, wsparcie globalnego teamu inżynieryjnego

  • bogaty system benefitów pozapłacowych (dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, siłownia na terenie przedsiębiorstwa)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • siłownia w biurze

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy